Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko WPHI w Casablance na międzynarodowym salonie ochrony środowiska „POLLUTEC MAROC”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2016-10-12 09:50:16
pollutec maroc, wphi casablanca, ochrona środowiska

W dniach 5-8 października 2016 r. w Casablance miała miejsce 8 edycja międzynarodowego salonu sprzętu, technologii i usług sektora ochrony środowiska „Pollutec Maroc”.

Odbywająca się na miesiąc przed oenzetowską konferencją klimatyczną COP22, zaplanowaną w okresie 7-18 listopada 2016 r. w marokańskim Marrakeszu, impreza zgromadziła tradycyjnie liczne grono wystawców, przybyłych z kilkunastu państw całego świata, oraz profesjonalistów branży zielonych technologii. Szczególnie bogatą i urozmaiconą ofertę zaprezentowały Francja i Włochy w ramach ekspozycji narodowych, w kontekście marokańskich planów adaptacji do zmian klimatu i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych o łącznej wartości 25 mld USD do 2030 r., co ma przynieść zwiększenie odporności kluczowych sektorów, takich jak rolnictwo i gospodarka wodna. Uczestniczące w imprezie z własnym stoiskiem WPHI w Casablance promowało rozwiązania i oferty polskich przedsiębiorstw, w tym „EMET-IMPEX” Sp. z o.o., której przedstawiciel osobiście odwiedził salon.