Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie uczestnictwo w salonie „Elec Expo”w Casablance

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2016-10-18 10:27:27
elektryczność, oświetlenie, elektrotechnika, automatyka przemysłowa, targi, casablanca

W Casablance w dniach 12-15 października 2016 r. odbył się 10 międzynarodowy salon elektryczności, oświetlenia, elektrotechniki i automatyki przemysłowej „Elec Expo”.

Równolegle z „Elec Expo” odbywały się 5 targi „Ener Event” (sektor energii odnawialnych i efektywności energtycznej) oraz 4 salon „Tronica Expo” (branża elektroniczna). Polskie uczestnictwo w „Elec Expo” objęło indywidualne stoiska: Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance oraz światowego dystrybutora części elektronicznych, firmy „Transfer Multisort Elektronik” Sp. z o.o. z Łodzi. Z kolei systemy automatyki domowej FIBARO, produkowane przez firmę „Fibar Group” S.A. z Poznania, eksponowane były na stoisku jej marokańskiego partnera, przedsiębiorstwa „Madomotique” z Casablanki. Realizowane przez Maroko sektorowe programy modernizacji i rozwoju gospodarki stwarzają możliwości lokowania szeregu wyrobów branży elektrycznej dla potrzeb bieżącego zaopatrzenia, realizowanych prac i usług oraz inwestycji.