Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzedsiębiorcy z Polski z wizytą w Maroku podczas konferencji klimatycznej COP22 w Marrakeszu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2017-03-01 15:16:10
cop22, marrakech, agadir, wphi casablanca

W trakcie mającej miejsce w dniach 7-18 listopada 2016 r. w Marrakeszu konferencji klimatycznej ONZ - COP22, w Maroku od 13 do 17 listopada br. przebywała misja gospodarcza przedsiębiorców z Polski, zorganizowana przez MSZ RP we współpracy z polską ambasadą w Rabacie i Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance.

W jej składzie znajdowali się przedstawiciele 5 firm (IZODOM 2000 Polska Sp. z o.o. ze Zduńskiej Woli, HARDKOP Przedsiębiorstwo Techniczne z Trzebinii, KRD Global Group Sp. z o.o. z Warszawy, PESA Bydgoszcz SA z Bydgoszczy, PRCiP Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska) oraz krajowego sektora bankowego (Związek Banków Polskich i BGŻ BNP PARIBAS z Warszawy). Uczestnicy misji mieli okazję przeprowadzenia szeregu rozmów B2B z potencjalnymi partnerami do współpracy, zorganizowanymi na terenie COP22 oraz w siedzibach izb handlu, przemysłu i usług w Marrakeszu i Agadirze. Odbyły się w nich także polsko-marokańskie fora biznesu, w trakcie których przedsiębiorcy z Polski zapoznali się z potencjałem gospodarczym regionów Marrakesz-Safi i Souss-Massa oraz zaprezentowali swoje oferty eksportowe. Wizyta potwierdziła istniejące możliwości rozwoju polsko-marokańskiej współpracy gospodarczej i duże zainteresowanie nawiązywaniem relacji biznesowych z naszym krajem ze strony miejscowych podmiotów, którzy licznie przybyli na spotkania z misją z Polski.

 

http://lematin.ma/journal/2016/une-delegation-polonaise-s-enquiert-des-opportunites--d-affaires-dans-le-souss-massa/258271.html

http://www.medias24.com/map/map-21349-Une-delegation-polonaise-srsquoinforme-des-opportunites-drsquoaffaires-dans-le-Souss-Massa.html

http://www.mapphoto.ma/en/Economie-et-finances/Agadir-une-delegation-polonaise-rencontre-son-homologue-marocain

Pliki do pobrania

Le Matin N z 18.11.2016 o wizycie delegacji z Polski w Agadirze
pdf | 345.63 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nici Gabor

Nici przemysłowe Gabor są nićmi produkowanymi przy użyciu jedwabiu poliamidowego ciągłego. Dzięki...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Nici Ester

Ester jest nicią, która składa się z rdzenia poliestrowego ciągłego otoczonego włóknem z poliestr...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Nici Mars

Mars jest nicią wykonaną z włókien ciągłych o podwyższonym stopniu wytrzymałości na zrywanie. Nic...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert