.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza przedsiębiorców z Polski w Casablance

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2016-11-29 10:21:33
misja kig, wphi casablanca, maroko

W dniach 24-25 listopada 2016 r. w Casablance przebywała misja gospodarcza 7 przedsiębiorstw z Polski w ramach programu Euromed Invest Roadshow „Green Batimed”, zorganizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Izbę Handlu, Przemysłu i Usług Casablanca-Settat z Casablanki, we współpracy z WPHI w Casablance.

Misja, która objęła również uczestnictwo firm z Algierii i Łotwy, odbyła się w powiązaniu z udziałem jej uczestników w międzynarodowym salonie budownictwa SIB w Casablance, mającym miejsce w dniach 23-27 listopada 2016 r. Program pobytu misji objął Forum biznesu, m.in. z udziałem Ambasadora RP w Maroku, p.Marka Ziółkowskiego, połączone ze spotkaniami b2b, panele dyskusyjne dot. wymiany doświadczeń krajów regionu Morza Śródziemnego i Europy Środkowej, warunków prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze budowlanym w regionie Casablanca–Settat oraz kwestii efektywności energetycznej w kontekście rozwoju energii odnawialnych. Uczestniczący w misji przedsiębiorcy z Polski odwiedzili także stoisko Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance na targach SIB, gdzie mieli okazję do bezpośredniej prezentacji swoich ofert eksportowych oraz przeprowadzenia szeregu rozmów b2b z potencjalnymi partnerami do współpracy, które również zostały zorganizowane w siedzibie WPHI.