Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowy salon agrobiznesu MAFEX w Casablance z polskim udziałem

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2016-12-19 11:25:04
targi agrobiznesu, wph casablanca, maroko, mafex

W dniach 14-17 grudnia 2016 r. w Casablance miała miejsce 5 edycja międzynarodowego salonu agrobiznesu MAFEX. Wraz z salonem MAFEX odbywały się salon opakowań i konfekcjonowania PACK2PACK oraz 6 edycja międzynarodowych targów przemysłowych MIDEST MAROC.

Wszystkie 3 wydarzenia, przeznaczone dla profesjonalistów branży żywności, dodatków spożywczych i wyrobów gotowych, sprzętu, maszyn i urządzeń do przetwórstwa oraz rozwiązań w dziedzinie opakowań i konfekcjonowania, jak również szeroko rozumianego sektora przemysłu, zgromadziły blisko 170 wystawców z 16 państw Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki. W salonie MAFEX uczestniczył także z własnym stoiskiem informacyjnym Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance, gdzie prezentowano materiały reklamowo-promocyjne przedsiębiorstw z Polski oraz udzielano informacji o polskiej ofercie eksportowej. Na stoisku Wydziału gościli również przedstawiciele 10 przedsiębiorstw z Polski sektora rolno-spożywczego, którzy przybyli do Maroka w ramach misji gospodarczej, zorganizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. z Warszawy, jego marokańskiego partnera bank BMCI Groupe BNP Paribas i Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance. Przedsiębiorcy z kraju mieli okazję do bezpośredniej prezentacji swoich propozycji eksportowych oraz spotkań z potencjalnymi partnerami do współpracy.