Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNowy Konsul Honorowy RP w Casablance

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2017-02-24 17:19:48
konsul honorowy rp, casablanca, maroko

W dniu 23 lutego 2017 r. w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance odbyła się uroczystość z okazji oficjalnej nominacji p.Wasseema Kabbary na Konsula Honorowego RP w tym mieście.

W wydarzeniu udział wzięło wielu znamienitych gości, m.in. przedstawicieli marokańskiego biznesu oraz miejscowej Polonii. Przestawiając nowego konsula, Ambasador RP w Maroku, p.Marek Ziółkowski, w swoim wystąpieniu podkreślił jego znaczące zaangażowanie w promocję polskiej gospodarki. Pan Wasseem Kabbara, przemysłowiec i doradca finansowy, mieszkający na stale w Casablance, gdzie również siedzibę ma jego firma, od lat aktywnie współdziała z oficjalnymi placówkami naszego kraju na miejscu, w szczególności wspierając misje gospodarcze polskich przedsiębiorców, organizowane do Maroka. Nowy Konsul Honorowy RP w Casablance w 2013 r. odznaczony został Złotym Krzyżem Zasługi RP.