Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rabacie z siedzibą w Casablance w likwidacji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Janiec | 2017-06-12 12:00:51
likwidacja, wphi, casablanca, maroko


Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rabacie z siedzibą w Casablance informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 kwietnia 2017 r. w sprawie likwidacji jednostki budżetowej - Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rabacie z siedzibą w Casablance, likwiduje się jednostkę budżetową Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rabacie z siedzibą w Casablance (Dziennik Urzędowy Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 kwietnia 2017 r. Poz. 78).

Rozpoczęcie likwidacji Wydziału następuje z dniem 8 maja 2017 r.

Termin zakończenia likwidacji (dzień likwidacji) wyznacza się na dzień 29 września 2017 r. (Dziennik Urzędowy Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 9 czerwca 2017 r. Poz. 112).

W okresie likwidacji Wydział dziala pod nazwą „Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rabacie z siedzibą w Casablance w likwidacji”.

Od dnia otwarcia likwidacji Wydział podejmuje wyłącznie czynności mające na celu likwidację Wydziału oraz czynności niezbędne do zakończenia bieżących zadań promocyjnych wykonywanych przez Wydział.